W tie-breaku górą Strachosław

W SP w Strachosławiu rozegrano zawody o puchar wójta gminy Kamień w mini siatkówce dziewcząt młodszych.

Triumfowała ekipa gospodyń. W zawodach wzięły udział drużyny z Kamienia i Strachosławia. Pierwszy set zakończył się wygraną Strachosławia 25:13. W drugim drużyna z Kamienia zrewanżowała się rywalkom i ograła ich wysoko, bo 25:10. Zwycięzcę wyłonił tie-break. W tym secie Strachosław nie pozostawił złudzeń. Zwyciężył 15:8 i cały mecz 2:1. Drużyną ze Strachosławia opiekuje się Izabela Głowacka-Dżaman, a zespołem z Kamienia Paweł Łapiński i Mariusz Prystupa.

Obie ekipy odebrały z rąk wójta Kamienia Dariusza Stockiego i dyrektora szkoły Alicji Nafalskiej pamiątkowe puchary i dyplomy. Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Wiktoria Paszkiewicz, Weronika Gregorczuk, Karolina Grzywna, Julia Durko, Nikola Pryk, Patrycja Socha, Dominika Kryszczuk, Julia Kozubal. (k)