Walczyli o powołanie do kadry

W minioną sobotę w Krasnymstawie odbyła się konsultacja szkoleniowa dla zawodników z rocznika 2010 (U12) grających w klubach z powiatów: krasnostawskiego, chełmskiego, włodawskiego, janowskiego, biłgorajskiego i miasta Chełm, aspirujących do reprezentacji Lubelskiego ZPN. Udział wzięło w niej aż 35 zawodników, z czego 27 z naszego regionu.

Na konsultację trenerzy kadry U-12 Piotr Wysocki i Norbert Rabaniuk powołali 33 młodych zawodników z Niedźwiadka Chełm, Unii Rejowiec, Frassati Fajsławice, Granicy Dorohusk, Jedynki Krasnystaw, Kłosa Gmina Chełm. Najbardziej reprezentowana była Jedynka, z której aż dziewięciu graczy wzięło udział w konsultacji. Byli to: Michał Ciechan, Damian Czajka, Alan Czuba, Alan Ferbes, Jakub Kaczmarek, Bartosz Kurzyński, Bartosz Lupa, Wojciech Wyrostek i Adam Zaraza. Siedmiu zawodników uczestniczących w krótkim zgrupowaniu to wychowankowie Niedźwiadka Chełm: Olaf Leśniak, Kacper Maciukiewicz, Michał Kuryś, Aleksander Mroczek, Leon Nadolski, Gabriel Ślusarczyk i Sebastian Wójcicki. Trzech zawodników przyjechało z Granicy Dorohusk: Jakub Prucnal, Franciszek Grzywna oraz Michał Świdroń i również trzech z Kłosa Gmina Chełm: Gabriel Krawiec, Olaf Dyński i Gabriel Kurzydłowski.

Po dwóch reprezentantów miała Unia Rejowiec, Igora Karasia oraz Łukasza Wejnera, a także Frassati Fajsławice – Filipa Opalskiego i Antoniego Wilka. Najlepsi dostaną powołania do reprezentacji LZPN U-12. Konsultacja odbyła się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej nr 5 w Krasnymstawie. Oprócz zawodników z klubów z naszego regionu w konsultacji uczestniczyli młodzi gracze Granitu Bychawa, Football Academy Janów Lubelski, Janowskiego Orlika i BKS Biłgoraj. (d)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here