Walczyli o Puchar Prezesa

W sobotę (30 lipca) na rzece Bug i jego starorzeczach w Woli Uhruskiej odbył się Puchar Prezesa Koła PZW Wodnik. Rywalizowano w trzech kategoriach. Spławik: 1. Krzysztof Szyszkowski – 4320 g, 2. Tomasz Radziewicz – 3780 g, 3. Dariusz Szewczyk – 2380 g.

Grunt: 1. Jarosław Saneluta – 3640 g, 2. Piotr Sadura – 2930 g, 3. Tadeusz Mulsson – 2670 g.

W kategorii spiningowej jedyną wymiarową rybę (okonia) złowił Piotr Walczuk wygrywając Puchar Prezesa. Nad prwidłowym przebiegiem zmagań czuwali sędziowie: Janusz Żyliński, Przemysław Gilewicz i Jacek Malec. Sędzią sekretarzem był organizator zawodów, Sebastian Radziszewski.

Zmiany w terminarzu

Prezes koła Wodnik Sebastian Radziszewski informuje, że zaplanowane na dzień 21 sierpnia zawody Misz Masz odbędą się 11 września na zbiorniku Niwa w Sawinie. Jednocześnie zaprasza na dwie najbliższe imprezy. Pierwsza to zawody dla dzieci zrzeszonych w kole. Zawody odbędą się w sobotę, 27 sierpnia, o godz. 9 na zalewie Żółtańce.

Tydzień później, 28 sierpnia na Bugu w Dorohusku rywalizować będą wędkarze gruntowi w Pucharze Koguta. Zbiórka chętnych na miejscu (zjazd za szkołą) o godzinie 7. Na te zawody obowiązuje wpisowe w wysokości 30 zł. Można łowić na dwie wędki. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here