Walentynkowy puchar starosty

W Walentynki w hali sportowej w Białopolu odbył się turniej piłki nożnej o puchar starosty chełmskiego. Do rywalizacji przystąpili chłopcy z rocznika 2009 i młodsi.

W rozgrywkach wzięło udział 5 zespołów: SP Żmudź, SP Wojsławice, SP Sawin, SP Wierzbica oraz Unia Białopole. Zwyciężyła drużyna z Białopola prowadzona przez Sławomira Leśnickiego, która zremisowała tylko jeden mecz (2:2 z Wierzbicą), a pozostałe wygrała. Drugie miejsce zajęła SP z Wierzbicy, trzecie SP z Sawina, czwarte SP ze Żmudzi, a piąte SP z Wojsławic.

Najlepszym bramkarzem został Igor Witek z Unii Białopole, najlepszym zawodnikiem Mikołaj Sołoducha z SP z Sawina, a królem strzelców Bartłomiej Ugarenko z SP w Wierzbicy. Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały puchary, medale oraz dyplomy, które wręczyli: radna powiatu Beata Augustynek oraz Krystyna Szwedo ze Stowarzyszenia Kobiet Wsi Teresin „Pod Lipą”.

Unia Białopole grała w składzie: Igor Witek, Wojciech Gałczyński, Filip Piekaruk, Dominik Tarnawski, Kuba Nowak, Kacper Łukaszewski, Natan Rosiak, Krzysztof Gągoł, trener – Sławomir Leśnicki. (k)