Wandale zniszczyli plac zabaw

– Wszystkich miłośników piwa Desperados i innych używek, konsumentów chipsów i wandali niszczących nasz plac zabaw zapraszam! Jest posprzątane! Możecie śmiecić, niszczyć to, co jeszcze zostało! – czytamy na stronie sołectwa Orłów Murowany.

Dramat. Mieszkańcy sołectwa Orłów Murowany w gminie Izbica sami zorganizowali plac zabaw z ławeczkami, huśtawkami, domkiem do zabaw dla maluchów. I ktoś po prostu przyszedł w nocy i to zniszczył. W ubiegłym tygodniu poinformowały o tym osoby prowadzące stronę internetową sołectwa Orłów Murowany.

– Wszystkich miłośników piwa Desperados i innych używek, konsumentów chipsów i wandali niszczących nasz plac zabaw zapraszam! Jest posprzątane! Możecie śmiecić, niszczyć to, co jeszcze zostało! – czytamy. Co ciekawe – wiadomo, kto stoi za bałaganem. – Myślicie, że jesteście niewidzialni? Otóż nie. Kolejne worki ze śmieciami wylądują pod drzwiami Waszych rodziców.

Władze sołectwa dziękują przy okazji Marlenie i Konradowi za posprzątanie placu zabaw i dbanie o to miejsce „zniszczone przez młodzież z Orłowów, Stryjowa, Kryniczek i Topoli”. – Zniszczone zostały domek, zjeżdżalnia, huśtawki. W chwili obecnej nie należy korzystać z dziećmi z tego miejsca – czytamy na Facebooku sołectwa. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here