Warszawa wraca do Świdnika

Od września do siatki połączeń Portu Lotniczego Lublin wróciło połączenie z Warszawą. Trasę sześć razy w tygodniu obsługują Polskie Linie Lotnicze „LOT”.


W środę, 2 września, porannym lotem z Portu Lotniczego Lublin reaktywowano, zawieszone w połowie marca br., z powodu pandemii, połączenie z Warszawą.

– To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców i gospodarki regionu lubelskiego. Po kilkumiesięcznej przerwie, spowodowanej pandemią, odzyskujemy kolejne połączenie, szczególnie istotne, bo otwierające możliwość podróży do najważniejszych miast całego świata. Dzięki ofercie PLL LOT mamy znowu możliwość dotarcia z Lublina, z tylko jedną przesiadką w Warszawie, między innymi do Wrocławia, Gdańska, Krakowa, Mediolanu, Frankfurtu czy Brukseli – mówi Andrzej Hawryluk, prezes zarządu Portu Lotniczego Lublin.

Loty z Lublina do Warszawy będą odbywały się codziennie oprócz sobót. Samoloty ze Świdnika będą odlatywać o godz. 5:40 i lądować na lotnisku Chopina o godz. 6:30, a z Warszawy wracać będą o 23:10 z lądowaniem na lubelskim lotnisku o 23:55.

Port Lotniczy Lublin przygotował dla pasażerów porannego połączenia do Warszawy specjalną promocję. Każda osoba podróżująca na tej trasie między 2 a 16 września otrzyma voucher na parking na lubelskim lotnisku, uprawniający do 50 proc. zniżki.

Szczegółowe informacje na temat rozkładu lotów dostępne są na stronach internatowych airport.lublin.pl i lot.pl. (opr. w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here