Weekend z Akcentem w Hannie

Festiwal discopolowy w Hannie, który 26 czerwca przerwała nawałnica, zostanie powtórzony w najbliższy weekend – 6-7 sierpnia.

Impreza odbędzie się w tym samym miejscu (błonia w Hannie) i z jeszcze większą plejadą gwiazd muzyki disco polo. Wystąpi megagwiazda – Zenek Martyniuk ze swoim Akcentem, a wcześniej rozchwytywany Weekend. Co ważne, czerwcowe bilety – te wykorzystane i nie – zachowują ważność na sierpniowy festiwal. Nawet te, które zostały przerwane przez bileterów. Pamiętać jednak należy, że uprawniają do uczestnictwa jednym dniu festiwalowym – do wyboru.
Po trąbie powietrznej, która zakończyła dobrze zapowiadający się Pierwszy Nadbużański Festiwal Piosenki Disco Polo Hanna 2016, nie ma już śladu. – Gwiazda Zenek Martyniuk w końcu musi zagrać w Hannie – mówią organizatorzy. Rok temu podczas gminnej imprezy burza również uniemożliwiła pełny koncert Zenka. Do trzech razy sztuka?
Wszystko wskazuje na to, że tym razem Zenkowi oraz plejadzie największych discopolowych gwiazd już nic nie przeszkodzi. Na dodatek organizatorzy zapowiadają występ niespodzianki – jeszcze jednej megagwiazdy.

Festiwal zaczyna się w sobotę o godz. 18 występem znanej CamaSutry, a kończy tego dnia Zajefajnymi, Zanozą i DJ’em do rana. Z kolei w niedziele już na wejście o godz. 16 zagra Weekend, zaś Akcent z nieśmiertelnym Zenkiem wystąpi o 22. Łącznie zagra 16 zespołów. Ma być po prostu wszystko. Także pozamuzycznie.
Bilety w cenie 20 zł (sobota), 30 zł (niedziela), 40 zł (karnet). Ważność (na jeden wybrany dzień) zachowują również bilety z 26 czerwca, które będą wymieniane przed wejściem na plac. (pk)