Węzeł na Osmolickiej tańszy o połowę?

Pięć ofert wpłynęło w przetargu na budowę węzła przesiadkowego przy ulicy Osmolickiej, czyli miejsca, które ma „integrować transport samochodowy i pieszy z komunikacją miejską”. Złożone oferty mieszczą się w kwocie, jaką zaplanowało miasto, dlatego wszystko wskazuje na to, że uda się wybrać wykonawcę. Węzeł przy Osmolickiej będzie jednym z siedmiu tego typu obiektów w mieście.

Na zrealizowanie inwestycji miasto chce wydać maksymalnie ok. 3,5 mln złotych brutto. Do Zarządu Dróg i Mostów wpłynęło pięć ofert, wszystkie zmieściły się w tej kwocie. Najtańszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów, które zaproponowało ok. 1,8 mln złotych brutto, a najdroższą – spółka WOD-BUD z Kraśnika, która zażyczyła sobie ponad 2,5 mln złotych. Wszystko wskazuje na to, że uda się wyłonić wykonawcę, ale na oficjalne rozstrzygnięcie przetargu musimy jeszcze poczekać.

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu PDF z 19.10.2020 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here