Wieczorek przy mikrofonie

8 listopada o 20.00 w KDK odbędzie się koncert „Wieczorek przy Mikrofonie Bend” oraz występ „Kabaretu PKS”. Bilety w cenie 20 zł w październiku i 30 zł w listopadzie można kupić w kasie KDK oraz na stronie www.bilety.krasnystaw.pl

„Wieczorek przy Mikrofonie Bend” – to lubelska formacja muzyczna, która powstała w styczniu 2018 roku, dzięki inicjatywie Marka Wieczorka, a pomysłodawcą nazwy dla grupy był Krzysztof Rogowski. Skład zespołu jest zmienny i zależy od programu, jaki wykonuje na scenie (akustyczny czy rockowy). Zazwyczaj osoby, które tworzą formację to muzycy sesyjni, występujący w kapelach funkcjonujących w Lublinie, nauczyciele muzyki czy multiinstrumentaliści zmieniający się w zależności od charakteru koncertu.

Na potrzeby zaplanowanej trasy koncertowej i rockowego brzmienia „Wieczorek przy Mikrofonie Bend” zaprosił do współpracy nauczycieli z Lubelskiej Szkoły Rocka. Brzemienia utworów zespołu nawiązują klimatem do takich grup, jak Chłopcy z Placu Broni, Rezerwat, Roxa, RSC, Radio 24 czy Universe. Po koncercie „Wieczorku…” na scenie KDK pojawi się „Kabaret PKS”. (k)