Wieczorek przy mikrofonie

8 listopada o 20.00 w KDK odbędzie się koncert „Wieczorek przy Mikrofonie Bend” oraz występ „Kabaretu PKS”. Bilety w cenie 20 zł w październiku i 30 zł w listopadzie można kupić w kasie KDK oraz na stronie www.bilety.krasnystaw.pl

„Wieczorek przy Mikrofonie Bend” – to lubelska formacja muzyczna, która powstała w styczniu 2018 roku, dzięki inicjatywie Marka Wieczorka, a pomysłodawcą nazwy dla grupy był Krzysztof Rogowski. Skład zespołu jest zmienny i zależy od programu, jaki wykonuje na scenie (akustyczny czy rockowy). Zazwyczaj osoby, które tworzą formację to muzycy sesyjni, występujący w kapelach funkcjonujących w Lublinie, nauczyciele muzyki czy multiinstrumentaliści zmieniający się w zależności od charakteru koncertu.

Na potrzeby zaplanowanej trasy koncertowej i rockowego brzmienia „Wieczorek przy Mikrofonie Bend” zaprosił do współpracy nauczycieli z Lubelskiej Szkoły Rocka. Brzemienia utworów zespołu nawiązują klimatem do takich grup, jak Chłopcy z Placu Broni, Rezerwat, Roxa, RSC, Radio 24 czy Universe. Po koncercie „Wieczorku…” na scenie KDK pojawi się „Kabaret PKS”. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here