Wielka orkiestra się stroi

Wielkimi krokami zbliża się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Swój udział w największej charytatywnej akcji w Polsce będzie miał, choć skromniejszy niż w latach ubiegłych, również Lublin. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowany do udziału – zarówno w roli uczestników, jak i współorganizatorów.
– Jeżeli razem ze swoją organizacją, w której działasz, masz pomysł na warsztat, aktywność lub koncert, koniecznie musisz się do nas zgłosić – zachęca Anna Wuls ze sztabu WOŚP. – To szansa, aby zaprezentować swoją działalność, ale również urozmaicić lubelski finał WOŚP. Większość wydarzeń będzie miała miejsce w ACK „Chatka Żaka” UMCS oraz Galerii OLIMP.
Wydarzenia WOŚP zostały zaplanowane na sam dzień 25. Finału WOŚP– 15 stycznia 2017 r., ale i również na cały poprzedzający tydzień.
– Zapraszamy również do współpracy restauracje i kawiarnie, które chciałyby się włączyć w Finał, rozgrzewając naszych wolontariuszy gorącą herbatą czy kawą – mówi Anna Wuls. – By zgłosić swoją aktywność, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się pod adresem https://goo.gl/forms/NsZ4GwLGn0NJW6Ho2, a sztab Orkiestry na pewno skontaktuje się z każdym z nadawców formularza. RD