Wielki finał akcji „Starsi Młodszym”

W piątkowe popołudnie (19 października) w Pracowni Wędkarskiej Mandula Chełm odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu fotograficznego, który wieńczył zbiórkę sprzętu wędkarskiego dla najmłodszych członków Okręgu PZW w Chełmie. Jedenastu młodych adeptów tego pięknego hobby otrzymało cenne zestawy, które pozwolą im na rozwijanie swojej pasji.

– Ogromne słowa uznania należą się wszystkim darczyńcom – mówi organizator akcji „Starsi Młodszym”, Jakub Mruk. – Dzięki ich hojności do naszych najmłodszych kolegów trafiły komplety warte po kilkaset złotych każdy. Mało tego, nadesłanych wędek, kołowrotków, przynęt, zanęt i całego mnóstwa innych akcesoriów było tak dużo, że wystarczy na przygotowanie kolejnej edycji zbiórki organizowanej pod patronatem medialnym Nowego Tygodnia i przy współpracy z chełmskim PZW.

Do kogo trafiły nagrody? Otrzymały je dzieci i młodzież, które nadesłały do redakcji Nowego Tygodnia zdjęcia przedstawiające ich pasję do wędkarstwa. Prace oceniało specjalne jury, które po dość burzliwych obradach zdecydowało, że zwycięzcami pierwszej edycji konkursu zostało rodzeństwo: Wiktoria i Krystian Witowscy. Dwa równorzędne drugie miejsca przyznano Jakubowi i Kacprowi Korzeniewskim, zaś podium zamknął Dominik Antczak. Gratulujemy! (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here