Wielkie granie

Organizatorzy koncertu z mężem potrzebującej chełmianki - Grzegorzem Nadolskim (na zdjęciu w środku z dziećmi: 4-letnią córką i 6-letniem synem).

Za nami pierwsza charytatywna impreza na rzecz 36-letniej Magdy Nadolskiej, która zmaga się z bardzo rzadką i bezlitosną chorobą – stwardnieniem zanikowym bocznym. A przed nami… kolejne dwie: 24 listopada w hotelu Kozak i 29 listopada w ChDK, gdzie dla potrzebującej chełmianki zagrają Beata Kozidrak oraz Krzysztof i Wojciech Cugowscy. Nie może cię tam zabraknąć!
To była wielka gala artystów. W ubiegły czwartek na hali sportowej zagrali dla Magdy: Defis, Szalom Chełm, kapela Kataryna, Solaris, Adrian Makar i Natalia Kramek.
– Szczególne podziękowania składamy też tym, którzy technicznie wsparli imprezę: firmom Vi-art Violetta Żelisko, Matera Music, Jarkowi Lackowskiemu, obsłudze MOSiR, firmie ochronnej Skorpion, Medycznemu Studium Zawodowemu, Zakładowi Karnemu i wolontariuszom z Chełma i Brzeźna – mówi Marian Lackowski, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób Potrzebujących „Przytulisko”, które było organizatorem imprezy. (mg)

A już w tym tygodniu…

24 listopada w hotelu Kozak odbędzie się wielki bal charytatywny. – Zagrają m.in.: Modem, Stratosfera, Rico, Aviero i Bimber Boys. Przewidziany jest także poczęstunek z wyrobami lokalnymi i pizzą Kozak, kiermasz oraz dużo innych atrakcji A najważniejszym punktem imprezy będą licytacje, które poprowadzi Tomasz Moskal – mówi Tomasz Borodej, brat Magdy. Bilety na to wydarzenie w cenie od 100 zł dostępne pod numerem tel. 663 851 661.
29 listopada o godz. 17 w Chełmskim Domu Kultury z inicjatywy wicemarszałka województwa lubelskiego Krzysztofa Grabczuka dla Magdy zagrają Beata Kozidrak, Krzysztof Cugowski i Wojciech Cugowski. Wszyscy artyści potwierdzili, że dla Magdy wystąpią charytatywnie. Nie wezmą żadnego honorarium. – Choroba może dotknąć każdego z nas. Dlatego, gdy jest taka potrzeba, należy pomagać – mówi Beata Kozidrak. Bilety na to wydarzenia w cenie 80 zł do nabycia w ChDK. Po koncercie przewidziano także licytację płyt z autografami.