Więzienie za molestowanie 15-latki

Na 2,5 roku odsiadki skazał sąd w Krasnymstawie 29-letniego mieszkańca gminy Krasnystaw, który we wrześniu 2017 r. miał wykorzystać seksualnie 15-letnią sąsiadkę. Wyrok nie jest prawomocny.

Przypomnijmy. Do molestowania nastolatki miało dojść 18 września 2017 r., ale z uwagi na dobro pokrzywdzonej śledczy nie ujawniają szczegółów zajścia. Wiadomo, że tego dnia 27-letni mieszkaniec Siennicy Nadolnej (gmina Krasnystaw) miał molestować 15-letnią sąsiadkę. Policję o zdarzeniu zawiadomiła najprawdopodobniej zaniepokojona stanem córki matka dziewczyny. Śledczy zabezpieczyli dowód w sprawie, najprawdopodobniej bieliznę nastolatki, przeprowadzili szczegółowe badania.

Ostatnio zapadł wyrok w tej bulwersującej sprawie. Sąd Rejonowy w Krasnymstawie skazał 29-letniego dziś mężczyznę na 2,5 roku więzienia. – Wyrok nie jest prawomocny, złożono apelację, akta sprawy zostały wysłane do Sądu Okręgowego w Zamościu – informuje Emilia Kopańko, kierownik Samodzielnej Sekcji Administracyjnej Sądu Rejonowego w Krasnymstawie. (ik)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here