Kto winny śmierci człowieka?

Jeżeli ktokolwiek widział potrącenie człowieka w Okopach Kolonii, proszony jest o niezwłoczny kontakt z policją. Starszy pan, ofiara wypadku, zmarł w szpitalu.

Pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Chełmie policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia tego doszło 25 maja, około godziny 18, na drodze krajowej nr 12, w miejscowości Okopy Kolonia (gm. Dorohusk). Kierująca samochodem osobowym marki nissan, 61-letnia mieszkanka Chełma, potrąciła przechodzącego przez przejście dla pieszych 80-letniego mieszkańca gminy Dorohusk.
– Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do szpitala, gdzie pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł – informuje podkom. Ewa Czyż, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.
Policjanci apelują do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia, bądź też posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod numerem tel. 82 560 14 19 lub alarmowym 997. (pc)