Woda zatańczy na placu Litewskim

Multimedialna fontanna na placu Litewskim po raz kolejny „zatańczy”. W maju możemy liczyć na dziewięć pokazów, a do końca wrześnie ma być ich 40.


Repertuar pokazów nieco się zmieni, ale niespodzianki zostaną wprowadzone w okresie wakacyjnym. Stała pozostaje za to godzina ich rozpoczęcia – 21.30. W maju prezentowane będą trzy pokazy, przygotowane przez: Poławiaczy Pereł Improv Teatr: „Historia placu Litewskiego na wesoło”, „Sen o mieście” – 20-minutowa inscenizacja nawiązująca do widowiska teatralnego w reżyserii Janusza Opryńskiego i „Wydarzenia kulturalne”, prezentujące najważniejsze festiwale Lublina.

W nadchodzących dniach zobaczymy: czwartek (3 maja) „Sen o mieście”, piątek (4 maja), „Historię pl. Litewskiego na wesoło”, sobota (5maja) „Wydarzenia kulturalne”, piątek (11 maja) „Historię pl. Litewskiego na wesoło”, sobota (12 maja) „Sen o mieście”, piątek (18 maja) „Sen o mieście”, sobota (19 maja) „Wydarzenia kulturalne”, piątek (25 maja) „Sen o mieście”, sobota (26 maja) „Historię pl. Litewskiego na wesoło”. (EM.K.)