Wodnik pływa na medal

Udane dni mają za sobą zawodnicy i zawodniczki klubu Wodnik. Pływacy z Krasnegostawu wzięli udział w dwóch imprezach i zdobyli kilka medali.

17 kwietnia odbyła się Liga Mistrzów Województwa Lubelskiego w Puławach w pływaniu. – Michał Terlecki z Wodnika Krasnystaw zdobył srebrny medal w stylu klasycznym na dystansie 100 m w kategorii 15-16 lat oraz złoto w styku zmiennym na dystansie 100 m w kat 15-16 lat. Tydzień później odbyła się druga runda zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka. Tu medale dla Wodnika wywalczyli: Zuzanna Zdybel – złoto stylem grzbietowym na dystansie 50 m w kategorii dziewcząt 10-letnich oraz złoto stylem klasycznym na dystansie 50 m w kategorii dziewcząt 10-letnich, Emilia Dyśko – brąz stylem dowolnym na dystansie 50 m w kategorii dziewcząt 9-letnich i brąz stylem klasycznym na dystansie 25 m w kategorii dziewcząt 9-letnich, Karol Repeć – brąz stylem grzbietowym na dystansie 50 m w kategorii chłopców 10-letnich, Hubert Bartnik – brąz stylem motylkowym na dystansie 50 m w kategorii chłopców 11-letnich.

Pozostałe wyniki w pierwszej dziesiątce: Karol Repeć – 5 miejsce stylem klasycznym na dystansie 50 m w kategorii chłopców 10-letnich, Hubert Bartnik – 7 miejsce stylem grzbietowym na dystansie 50 m w kategorii chłopców 11-letnich, Lena Cichosz – 8 miejsce stylem motylkowym na dystansie 50 m w kategorii dziewcząt 11-letnich. Po dwóch rundach w swoich kategoriach wiekowych zawodnicy plasują się na następujących pozycjach: Zuzanna Zdybel – 1 miejsce, Emilia Dyśko – 2 miejsce, Hubert Bartnik – 3 miejsce, Karol Repeć – 5 miejsce. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here