Wodnik zaprasza na zawody dla dzieci

Zarząd koła Wodnik informuje, że w sobotę (9 lipca) o godz. 9:30 na zalewie Żółtańce Duże odbędą się zawody wędkarskie dla zrzeszonych w kole dzieci o Puchar Prezesa.

Zbiórka chętnych na miejscu od strony wsi Weremowice o godz. 9:00. Zapisy w sklepie wędkarskim Wodnik przy ul. Gdańskiej 11 do 7 lipca. Dzieci obowiązkowo muszą przyjechać z opiekunem. Połów metodą gruntową lub spławikową na jedną wędkę. Po zawodach będzie ognisko, pieczenie kiełbasek oraz szampan Piccolo.

Gruntowe mistrzostwa w Wodniku

W sobotę (25 czerwca) na zbiorniku Tuligłowy odbyły się Gruntowe Mistrzostwa Koła Wodnik. W szranki stanęły 34 osoby. Wygrał Arkadiusz Kratiuk z wynikiem 4345 g., drugi był Damian Kahaniuk – 3500 g., trzeci Stanisław Kowalczyk – 3340 g. Kolejne miejsca zajęli: 4. Robert Szkałuba – 3230 g., 5. Piotr Sadura – 3110 g., 6. Piotr Tymiński – 3000 g.

Pierwsza trójka zawodników została uhonorowana pucharami oraz dyplomami, natomiast pozostali trzej zawodnicy dyplomami. Łącznie złowiono 65 kg ryb, które wróciły do wody. Sędzią głównym zawodów był Marek Sześniak, a pomagał mu Andrzej Mrozek. (b)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here