Wójt dziękuje walczącym z pandemią

– Nikt nie przypuszczał, że przyjdzie nam stawić czoła pandemii koronawirusa, a nasze codzienne życie zmieni się tak bardzo. Wszyscy z niepokojem patrzymy w przyszłość, obawiając się o zdrowie swoje i swoich najbliższych – pisze w wydanym przez siebie oświadczeniu Marek Kasprzak, wójt gminy Gorzków.


– Walka z pandemią koronawirusa jest szczególnie trudnym wyzwaniem dla służby zdrowia. Mamy jednak świadomość, że są wokół nas ludzie, którzy każdego dnia dbają o bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy i dokładają wszelkich starań, aby nie pozostawiać pacjentów w potrzebie – kontynuuje Kasprzak.

Wójt Gorzkowa słowa podziękowania i wyrazy szacunku kieruje w imieniu władz gminy, do lekarzy i pielęgniarek pracujących w Przychodni Zdrowia w Gorzkowie Osadzie „którzy codziennie, narażając swoje zdrowie, dokładają wszelkich starań, aby pokonać przeciwnika, z którym walczy cały świat” – Wierzymy, że profesjonalizm personelu medycznego i oddanie pacjentom pozwoli nam wygrać walkę z pandemią.

Wszystkim Państwu dziękujemy za trud, zaangażowanie i sumienność w realizacji swoich obowiązków. Jesteśmy wdzięczni, że są Państwo blisko ludzi i niosą pomoc tym, którzy jej potrzebują. Dziękujemy za to, że jesteście! – napisał wójt Kasprzak. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here