Wójt nagrodził

(17 października) Odbyła się gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uhonorowani zostali wszyscy wyróżniający się na rzecz szkoły i społeczności lokalnej dyrektorzy i nauczyciele gminnych placówek.

Nagrody wójta gminy Chełm otrzymali dyrektorzy: Katarzyna Śniatkowska (dyr. ZS w Stawie), Ewa Grusza (dyr. ZS w Strupinie Dużym), Bogumiła Ryszkiewicz (dyr. ZS w Uhrze), Krystyna Zera (dyr. ZS w Okszowie), Tadeusz Marek Wolszczak (z-ca dyrektora ZS w Okszowie), Maria Lipczyńska (dyr. ZS w Żółtańcach), Teresa Michalska (z-ca dyrektora ZS w Stołpiu), a także nauczyciele: Mariola Dudzic (ZS w Stawie), Jolanta Paszkiewicz i Marcin Sadowski (ZS w Strupinie Dużym), Anna Cichosz (ZS w Uhrze), Paweł Bochra (ZS w Okszowie), Magdalena Jaworska-Wójtowicz i Irena Szot (ZS w Żółtańcach) oraz Dorota Marzena Kaczmarczyk (ZS w Stołpiu).

Medale Komisji Edukacji Narodowej (KEN) otrzymała Amelia Klimczuk z Zespołu Szkół im. Ks. Józefa Dąbrowskiego w Żółtańcach, a brązowy Medal za Długoletnią Służbę – Eliza Orzeszko z Zespołu Szkół w Okszowie.
Dyplomy z gratulacjami i kwiaty wręczyli wójt Wiesław Kociuba i Lech Lepianko, dyrektor Biura Obsługi Szkół. (pc)