Wójt ukarany za jazdę bez kasku

Jerzy Lewczuk, wójt gminy Izbica, jednego dnia dostał dwa mandaty za jazdę motocyklem bez kasku. A wszystko po interwencji jednej z lokalnych gazet. – ORMO czuwa! – skomentował sprawę wójt.

– Pomimo upałów wójt pracuje, bo tak być powinno, pracuje i jeździ crossem – napisał w ubiegłym tygodniu na swoim profilu Jerzy Lewczuk, wójt gminy Izbica. A wszystko po tym, jak okazało się, że tylko jednego dnia otrzymał dwa mandaty za jazdę motocyklem bez kasku po krajowej „siedemnastce”.

– Wprawdzie na bardzo krótkim odcinku, ale jednak – przyznaje wójt. Lewczuk zauważa, że donos na niego złożył czytelnik jednej z lokalnych gazet. – Zastanawiam się dlaczego nie na policję bezpośrednio, tylko przez pośrednika – czytamy.

Wójt poskarżył się też na redaktora opisywanej gazety. – Redaktor napastował mnie w minioną niedzielę podczas spożywania obiadu (…). Uwaga! ORMO nadal czuwa! Oczywiście z całą pokorą traktuję wymierzoną mi karę, to naprawdę uczy pokory, ale i ostrzega, że mam się mieć ciągle na baczności, wróg nie śpi – podsumował wójt Izbicy. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here