Worek medali młodych pingpongistów

W Niedźwiadzie koło Lubartowa najlepsi tenisiści stołowi rywalizowali w mistrzostwach województwa lubelskiego w kategorii skrzatów i młodzików młodszych. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy chełmskiego Ogniwa, którzy przywieźli do domu dwanaście medali.


W młodszej z kategorii, skrzatów, Ogniwo reprezentowała Wiktoria Piasecka. Okazała się ona bezkonkurencyjna dla rywalek i pewnie stanęła na najwyższym stopniu podium zdobywając jednocześnie tytuł najlepszej „skrzatki” w województwie. Do złota w kategorii indywidualnej dorzuciła także złoty medal w grze podwójnej z Hanią Sagan (Lewart Lubartów).

W kategorii młodzików młodszych tytuł mistrzów województwa zdobyły w grze podwójnej Lena Romanowska wraz z Julią Tatysiak oraz w grze mieszanej Julia Tatysiak z Szymonem Mrozem. Na trzecim stopniu podium zawody ukończyli Lena Romanowska i Jonatan Piasecki. Brązowy medal dołożyły także Wiktoria Piasecka w parze z Kingą Piech.

W grze podwójnej chłopców wicemistrzami województwa zostali Jonatan Piasecki wraz z Rafałem Kobą (Dwójka Kraśnik). Na trzeciej pozycji uplasowali się Szymon Mróz z Olafem Cyrankiewiczem (Akanza Lublin).

Indywidualnie w tej kategorii najlepiej wypadła Lena Romanowska, która została wicemistrzynią województwa. O jedno oczko niżej uplasowała się Julia Tatysiak, a na piątym miejscu została sklasyfikowana Kinga Piech. Wśród chłopców na trzecim stopniu podium stanęli Jonatan Piasecki i Szymon Mróz. Ogniwo Chełm uczestniczy w programie „Pingpongowe Marzenia”. (d)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here