WOŚP po raz 29.

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia. W tym roku Fundacja skupia się na zakupie sprzętu dla dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W Krasnymstawie sztab WOŚP został utworzony w Krasnostawskim Domu Kultury.

W tym roku z powodu pandemii prawdopodobnie nie odbędą się imprezy towarzyszące, ale najważniejsza część, czyli zbiórka pieniędzy do puszek będzie przeprowadzona w godzinach 8-18 na ulicach Krasnegostawu. Sztab czeka na zgłoszenia wolontariuszy – można to zrobić osobiście w KDK w godzinach 8:00-14:00 lub przez stronę internetową: iwolontariusz.wosp.org.pl.

Po zarejestrowaniu się na stronie wolontariusz musi skontaktować się z szefową sztabu Agnieszką Wolanin lub koordynatorką Karoliną Gołębiowską w celu uzyskania indywidulanego kodu TOKEN pod numerem telefonu: 665437017 lub przez konto na facebooku: Krasnostawski Sztab WOŚP.

Cały czas KDK przyjmuje dary na licytacje, które będą wystawiane na aukcjach allegro.pl/charytatywni. Dary można przynosić do Krasnostawskiego Domu Kultury (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here