Wstąp do „Klubu 100 Chełmianka”

Jesteś kibicem Chełmianki i chciałbyś pomóc swojemu klubowi przystąpić do rozgrywek III ligi w nowym sezonie? Wypełnij deklarację i wstąp do „Klubu 100 ChKS Chełmianka”! Pierwsi kibice taką decyzję już podjęli!


Chełmski Klub Sportowy Chełmianka znalazł się w trudnej sytuacji finansowej. Klub, by przystąpić do rozgrywek w nowym sezonie, potrzebuje dodatkowych pieniędzy. – Robimy wszystko, by drużyna seniorów zagrała w III lidze, a zespoły juniorów starszych i juniorów młodszych w pierwszej lidze wojewódzkiej – mówi prezes Chełmianki, Grzegorz Gardziński. – Bez pomocy kibiców będzie to jednak bardzo trudne. Wszędzie szukamy sponsorów, rozmawiamy z wieloma firmami, są przedsiębiorcy, którzy z chęcią nas wspierają, ale żeby zbilansować budżet klubu, potrzebujemy jeszcze dodatkowych środków. Liczymy, że w trudnym dla klubu okresie z pomocą przyjdą właśnie najwierniejsi sympatycy.

Stąd też reaktywacja „Klubu 100 Chełmianka”. Aby stać się jego członkiem, należy wypełnić dostępną na stronie internetowej klubu www.chelmianka.pl deklarację i wspierać Chełmiankę regularnymi miesięcznymi składkami, w zadeklarowanej kwocie. Deklarację można uzyskać również w siedzibie klubu na stadionie miejskim. Minimalna miesięczna wpłata 20 zł.

Członkowie „Klubu 100 – ChKS Chełmianka” uzyskują wiele prawa i przywilejów, m.in.: bezpłatny karnet na mecze pierwszej drużyny, tytuł członka wspierającego stowarzyszenia ChKS Chełmianka z prawem głosu na Walnym Zgromadzeniu, możliwość posługiwania się logiem „Klubu 100 – ChKS Chełmianka”, rabaty na gadżety klubowe ChKS Chełmianka, możliwość zakupu koszulki meczowej w cenie producenta, miejsce na liście najbardziej zasłużonych kibiców ChKS Chełmianka, możliwość udziału w spotkaniach/konferencjach ChKS Chełmianka, możliwość bezpłatnej reklamy i ogłoszeń na oficjalnej stronie www.chelmianka.pl

Wpłaty dokonywane są w formie darowizny na cele statutowe na konto ChKS Chełmianka: ChKS Chełmianka, 22-100 Chełm, ul. I Pułku Szwoleżerów 15A, nr konta: 67 1600 1462 0008 7743 7784 5001, w tytule wpłaty: „Klub 100 – ChKS Chełmianka”, darowizna na cele statutowe plus imię i nazwisko. Zeskanowaną deklarację, lub wykonane zdjęcie deklaracji wysłać na adres email: chks@chelmianka.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby klubu, albo wysłać pocztą na adres: ChKS Chełmianka, 22-100 Chełm, ul. I Pułku Szwoleżerów 15A. (r)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here