Wybierz najlepszego dzielnicowego

Ruszył plebiscyt na „Najlepszego dzielnicowego powiatu świdnickiego 2018 r.” Konkurs organizowany jest przez Wydział Prewencji KPP w Świdniku, a jego celem jest wyłonienie tych dzielnicowych, którzy cieszą się największym zaufaniem i sympatią mieszkańców.


Na terenie powiatu świdnickiego pracuje 13 dzielnicowych. Łatwo się z nimi skontaktować. Numery telefonów do nich – i te stacjonarne, i te komórkowe znajdziemy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Świdniku (w zakładce „Dzielnicowi”). Aby jeszcze bardziej przybliżyć sylwetki dzielnicowych, Komenda Powiatowa Policji w Świdniku zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i powiatu do udziału w plebiscycie na najlepszego dzielnicowego. Jak wziąć w niej udział?

Wystarczy wpisać imię i nazwisko wybranego dzielnicowego na kuponie, który znajdziemy w lokalnych gazetach, także w „Nowym Tygodniu” oraz na stronie internetowej KPP w Świdniku. Kupon należy wrzucić do specjalnych skrzynek, które zostały ustawione w Komendzie Powiatowej Policji w Świdniku (recepcja), Komisariacie Policji w Piaskach (recepcja), miejskich i gminnych ośrodkach pomocy społecznej w Świdniku, Piaskach, Mełgwi, Trawnikach i Rybczewicach; budynku MKRPA w Świdniku, Urzędzie Pracy w Świdniku, urzędach miast i gmin w Świdniku, Piaskach, Mełgwi, Trawnikach i Rybczewicach, Starostwie Powiatowym w Świdniku, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Świdniku i siedzibie „Głosu Świdnika”. Kupony można przesłać także pocztą na adres: KPP w Świdniku, 21-040 Świdnik, al. Lotników Polskich 1. O zwycięstwie zadecyduje liczba oddanych głosów na konkretnego kandydata.

Dzielnicowi biorący udział w konkursie to: asp. szt. Ryszard Bundyra – dzielnicowy rejonu nr 1 w Świdniku, asp. szt. Arkadiusz Maluga – dzielnicowy rejonu nr 2 w Świdniku, asp. szt. Mariusz Kochalski – dzielnicowy rejonu nr 3 w Świdniku, asp. szt. Tadeusz Kisiel – dzielnicowy rejonu nr 4 w Świdniku, asp. szt. Ryszard Dołęga – dzielnicowy rejonu nr 5 w Świdniku, sierż. szt. Radosław Masłosz – pełniący obowiązki dzielnicowego rejonu nr 6 w Świdniku, asp. Joanna Oraczewska – dzielnicowy rejonu nr 7 w Świdniku, asp. szt. Wit Libicki – dzielnicowy rejonu nr 8, asp. szt. Zbigniew Kurzępa – dzielnicowy rejonu nr 1 KP Piaski, asp. szt. Artur Nosek – dzielnicowy rejonu nr 1 KP Piaski, asp. szt. Mariusz Czajka – dzielnicowy rejonu nr 2 KP Piaski, asp. szt. Marcin Mróz – dzielnicowy rejonu nr 3 KP Piaski, mł. asp. Piotr Cichosz – dzielnicowy rejonu nr 1 KP Piaski. Ulice i miejscowości podległe poszczególnym policjantom można znaleźć na stronie swidnik.lubelska.policja.gov.pl. Konkurs potrwa do 15 listopada. Nazwiska najbardziej popularnych dzielnicowych poznamy najpóźniej 21 listopada. (w)

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here