Wybierz swojego dzielnicowego

Przypominamy o trwającym plebiscycie na „Najlepszego dzielnicowego powiatu świdnickiego 2018 r.” Konkurs organizowany jest przez Wydział Prewencji KPP w Świdniku, a jego celem jest wyłonienie tych dzielnicowych, którzy cieszą się największym zaufaniem i sympatią mieszkańców.


Aby wziąć udział w zabawie, należy wpisać imię i nazwisko wybranego dzielnicowego na specjalnym kuponie, który znajdziemy w lokalnych gazetach, także w „Nowym Tygodniu” oraz na stronie internetowej KPP w Świdniku. Kupon po wypełnieniu należy wrzucić do specjalnych skrzynek, które zostały ustawione m.in. w Komendzie Powiatowej Policji w Świdniku, w budynkach MOPR i MKRPA, Powiatowym Urzędzie Pracy, Urzędzie Miasta, Starostwie Powiatowym oraz Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Świdniku. Kupony można przesłać także pocztą (adres: KPP w Świdniku, 21-040 Świdnik, al. Lotników Polskich 1). O zwycięstwie zadecyduje liczba głosów oddanych na konkretnego kandydata.

Dzielnicowi biorący udział w konkursie to: asp. szt. Ryszard Bundyra, asp. szt. Arkadiusz Maluga, asp. szt. Mariusz Kochalski, asp. szt. Tadeusz Kisiel, asp. szt. Ryszard Dołęga, sierż. szt. Radosław Masłosz, asp. Joanna Oraczewska, asp. szt. Wit Libicki, asp. szt. Zbigniew Kurzępa, asp. szt. Artur Nosek, asp. szt. Mariusz Czajka, asp. szt. Marcin Mróz, mł. asp. Piotr Cichosz. Konkurs potrwa do 15 listopada. Nazwiska najbardziej popularnych dzielnicowych poznamy najpóźniej 21 listopada. (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here