Wyginaj śmiało ciało

Bezpłatne zajęcia na siłowni i w salach fitness oferuje Arena Lublin. Dzięki środkom z budżetu obywatelskiego uruchomiono tam projekt „Sport dla każdego”
Można ćwiczyć pod okiem trenerów i instruktorów. Na niektóre zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy. Wystarczy zadzwonić bezpośrednio do danego instruktora. Numery kontaktowe są dostępne na stronie obywatelski.azs.umcs.pl . Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona do 15 osób. Rezerwacje zaczynają się 7 dni przed danymi zajęciami i kończą się 3 godziny przed nimi. Zapisy na zajęcia dotyczą takich treningów, jak np.: ogólnorozwojowy trening TBC, zajęcia bazujące na tańcu i ćwiczenia ze sztangami.
Oprócz tego siłowania ma w swojej ofercie takie zajęcia, jak np.: aqua aerobic, nordic walking, biegi po Ogrodzie Saskim, zajęcia dla seniorów, dla matek z małymi dziećmi, taniec towarzyski, zumba, szachy i paintball.
Siłownia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 23.00 i w soboty od 9 rano do 16.00. Wszystkie darmowe ćwiczenia i zajęcia będą odbywały się końca tego roku.
Joanna Niećko