Wygrana Siódemka

Uroczyście rozstrzygnięto projekt Tesco pod nazwą „Decydujesz, pomagamy”. Podczas spotkania wręczono granty zwycięzcom konkursu. Najwyższa nagroda trafiła do stowarzyszenia ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Chełmie.

Niedawno zakończono otwarte głosowanie w ramach V edycji programu Tesco „Decydujesz, pomagamy”. Klienci chełmskiego „Tesco” wybierali w nim organizacje, które miały szansę na dofinansowania na realizację lokalnych inicjatyw. Najwyższy grant – 5 tys. zł – otrzymało Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży „Razem w 7-mce możemy więcej”, działające przy Szkole Podstawowej nr 7 w Chełmie.

Grant w wysokości 3 tys. zł przypadł Gminnemu Centrum Kultury w Krasnymstawie z siedzibą w Siennicy Nadolnej. Z kolei grant – 1 tys. zł – otrzymała Ochotnicza Straż Pożarna w Busównie. Uroczyste wręczenie nagród zorganizowano 21 marca, w sklepie Tesco w Chełmie. Przedstawiciele zwycięskich organizacji zjawili się, aby odebrać nagrody. Najliczniejszą reprezentację miało stowarzyszenie „Razem w 7-mce możemy więcej”.

Wygrane przez nie 5 tys. zł zostanie przeznaczone na organizację festynu integracyjnego dla uczniów szkoły, ich rodziców, nauczycieli, mieszkańców osiedla Zachód, a także wszystkich chełmian chętnych do udziału w imprezie. Dzięki grantowi z „Tesco” tegoroczny festyn „Siódemki” ma mieć jeszcze bogatszy program niż w poprzednich edycjach i trafić ma do jeszcze szerszego grona odbiorców. (opr. mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here