Wykorzystaj moc autoregeneracji

Autologiczny zabieg z krwi własnej pacjenta, wykorzystujący synergię działania komórek macierzystych z fibryną strukturalną. Wyjątkowe połączenie dwóch frakcji w jednym zabiegu w celu odbudowy tkanki skórnej.


Po pierwsze STYMULACJA

Pobudzanie procesu namnażania się i odkładania w stelażu fibrynowym grup komórkowych, niezbędnych do tworzenia nowej tkanki: fibroblastów, komórek naskórka i naczyń krwionośnych. Rozpoczyna się synteza kolagenu i białek strukturalnych.

Po drugie REGENERACJA

Przebudowa tkanki skórnej ze wzmożoną syntezą kolagenu oraz tworzeniem nowych naczyń krwionośnych. Kolagen przywraca skórze elastyczność, sprężystość i napięcie. Nowo Tworzone naczynia krwionośne odpowiadają za dotlenianie i odżywienie tkanki skórnej.

Po trzecie ODMŁADZANIE

Odbudowa prawidłowej struktury skóry poprzez właściwe ukrwienie oraz pobudzenie komórkowe. Spowalniamy proces starzenia się skóry. Skóra staje się napięta, sprężysta, odwodniona i nawilżona.

Zabieg należy wykonać 3 razy w odstępach 4- tygodniowych.

Wskazania do zabiegów:

PRP – zabieg z osocza bogatopłytkowego skóra słabo napita, z drobnymi zmarszczkami i oznakami zmęczona, o niejednolitym kolorycie skóra wymagająca rewitalizacji, pozbawiona blasku silna regeneracja kilku obszarów ciała jednocześnie, np. twarz, szyja, dekolt i dłonie łysienie androgenowe I – PRF zabieg z fibryny bogatopłytkowej znamienne oznaki starzenia się skóry: fałdy, bruzdy, kurze łapki zmarszczki głębokie skóra zapadnięta z ubytkami tkanek wypełnienie i regeneracja blizn po trądziku.

Efekty zabiegu

Zabiegi z użyciem PRP i I – PRF stosuje się w celu naturalnego odmłodzenia i regeneracji skóry.

W efekcie skóra staje się lepiej ukrwiona i nawilżona, wyraźnie młodsza, a twarz nabiera blasku. Efekty biostymulacji skóry osoczem i fibryną bogatopłytkową widoczne są już po pierwszym zabiegu (około 2-3 tygodnie po wykonaniu zabiegu).

I jakie mamy efekty: wygładzenie zmarszczek poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry, rewitalizacja skóry, nawilżenie i odzyskanie sprężystości, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, przyspieszony proces gojenia po zabiegach medycyny estetycznej, np. po lasoretorapii, poprawa ukrwienia skóry, remodeling włókien kolagenowych.