Wymusiła pierwszeństwo i straciła przytomność

O krok od tragedii na jednej z krasnostawskich ulic. Kierująca Alfą Romeo kobieta wymusiła pierwszeństwo na jadącej Fiatem Seicento 23-latce, która wpadła do rowu. Sprawczyni kolizji tak się zestresowała, że straciła przytomność.


Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w środę, 15 maja, na ul. Witosa. – 39-latka z gminy Krasnystaw wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej pojazdem marki Fiat, 23-letniej mieszkance powiatu chełmskiego – relacjonuje Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskiej policji.

23-latka, chcąc uniknąć zderzenia, podjęła próbę hamowania lecz wpadła w poślizg i wpadła do przydrożnego rowu. – Kierowane przez nią auto wywróciło się na bok. Kobieta trafiła do szpitala, na szczęście obrażenia, jakich doznała, okazały się niegroźne – dodaje.

Interweniujący na miejscu strażacy musieli też udzielić pomocy sprawczyni kolizji. – Kierująca Alfą w wyniku stresu na 10 sekund straciła przytomność – mówi Kamil Bereza, rzecznik prasowy krasnostawskiej straży pożarnej. – Położyliśmy ją na noszach, na szczęście szybko doszła do siebie – dodaje. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here