Wypowiedz się na temat przebiegu S17

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przygotowuje się do budowy kolejnych odcinków drogi ekspresowej S17 Piaski – Hrebenne. Jednym z nich jest odcinek: Piaski wraz z węzłem „Łopiennik” o długości ok. 15,9 km przebiegający przez gminy Fajsławice i Łopiennik Górny.


– Na naszej stronie internetowej zamieszczamy wszelkie materiały dotyczące tej inwestycji: plan sytuacyjny i orientacyjny, prezentację, koncepcję programową i ogólne informacje – zachęca Aleksandra Granat z gminy Fajsławice. Osoby, które nie mają możliwości zapoznania się z dokumentacją i planami wizualizacji inwestycji w formie elektronicznej, mogą zapoznać się z formą papierową materiałów, wyłożoną w urzędzie, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z pracownikiem gminy – pod numerem telefonu 81 58 53 002 i zachowaniu wszelkich środków ochrony sanitarnej.

– Po zapoznaniu się z materiałami informacyjnymi, każdy mieszkaniec gminy będzie mógł zgłosić wszelkie uwagi, propozycje, spostrzeżenia i opinie w sprawie przedstawionych rozwiązań projektowych inwestycji w formie wniosku – mówi Granat. Wnioski można pobrać ze strony internetowej urzędu bądź w sekretariacie urzędu gminy. Wypełnione należy przesłać do 30 listopada na adres:

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Oddział w Lublinie, ul. Ogrodowa 21, 20-075 Lublin lub na adres poczty elektronicznej: sekretariat_lublin@gddkia.gov.pl
– Zachęcamy wszystkich mieszkańców Fajsławic do zapoznania się z materiałami informacyjnymi planowanej inwestycji, a także do zgłaszania swoich uwag i spostrzeżeń – dodaje. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here