Wypożyczalnia rowerów rehabilitacyjnych

W Krasnymstawie Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych otworzył bezpłatną wypożyczalnię trzykołowych rowerów rehabilitacyjnych.


W wypożyczalni do dyspozycji jest pięć rowerków: dwa przeznaczone dla osób dorosłych, dwa dla młodzieży i jeden dla dzieci. Z pojazdów mogą korzystać osoby z ograniczoną sprawnością ruchową. Wytrzymała i stabilna konstrukcja oraz dwa tylne koła umożliwiają wygodną jazdę. Dodatkowymi udogodnieniami są pojemny koszyk na zakupy lub niewielki bagaż oraz obniżona rama, która ułatwia wsiadanie i zsiadanie.

Wypożyczenie roweru jest możliwe po okazaniu dokumentu tożsamości oraz orzeczenia o niepełnosprawności. Działanie placówki opiera się na zasadzie wypożyczenia sprzętu na określony czas. Wypożyczalnia w Krasnymstawie jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

Organizatorem wypożyczalni jest Warsztat Terapii Zajęciowej Krasnostawskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, mieszczący się przy ul. Szkolnej 9, telefony kontaktowe do placówki to 82 5406015 oraz 507177511. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here