Wyroby OSM Piaski w nowej szacie podbijają nie tylko Lublin i Lubelszczyznę

Wyroby OSM Piaski w nowej szacie podbijają nie tylko Lublin i Lubelszczyznę
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach, jako jeden z czołowych polskich producentów nabiału, przeprowadziła rebranding marki i poszerzyła swoją ofertę o kolejne produkty w nowych, atrakcyjnych opakowaniach. O ostatnich działaniach w OSM Piaski Mirosław Domański, prezes firmy, poinformował na spotkaniu z dziennikarzami, zorganizowanym w czwartek w restauracji Sielsko Anielsko na Starym Mieście w Lublinie.
Na sklepowych półkach w nowych opakowaniach są już dostępne: Zsiadłe Mleko, Kefir jak Dawniej, Mleko Naturalne 2% i 3,2% oraz Śmietanka 30% przeznaczona do ciast i deserów. W najbliższych miesiącach firma zapowiada pojawienie się kolejnych produktów w odmienionych opakowaniach.
Nowe opakowania, inspirowane sztuką ludową, z jednej strony nawiązują do tradycyjnego sposobu wytwarzania produktu, z drugiej – przykuwają uwagę klientów nowoczesnym designem. – Zdecydowaliśmy się na motywy ludowe, które budzą przyjazne odczucia i pozytywnie kojarzą się konsumentom z tradycyjnymi, rodzinnymi wartościami. Poza tym atrakcyjne, oryginalne opakowania niewątpliwie pomogą wyróżnić nasze produkty na sklepowych półkach – mówi Mirosław Domański, prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

Prowadzony od kilku miesięcy rebranding marki to odpowiedź na potrzeby klientów i wyraz trendu proekologicznego. Nowa szata graficzna jest w jeszcze większym stopniu spójna z wizerunkiem Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach, jako firmy dynamicznej, budzącej pozytywne skojarzenia, która jednocześnie oferuje swoim klientom wyłącznie tradycyjnie wytwarzane, najwyższej jakości, naturalne i świeże produkty z czystych ekologicznie terenów Lubelszczyzny.
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach swoją działalność prowadzi od 1948 roku. Aktualnie zatrudnia 120 osób. Przez lata obecności w branży mleczarskiej OSM Piaski zdobyła silną pozycję (szczególnie na rynku twarogów), oraz zaufanie klientów. Dzięki starannie dopracowanej recepturze piaseckie produkty charakteryzuje wysoka jakość oraz niepowtarzalny smak.KB