Wyrodny synalek

Ledwie opuścił areszt, a znowu tam trafił. 29-latek ze Świdnika od dłuższego czasu znęca się fizycznie i psychicznie nad swoimi rodzicami, a dotychczas stosowane wobec niego środki karne nie robią na nim żadnego wrażenia.


W ubiegłą środę (17.06) policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Świdniku, gdzie według zgłoszenia nietrzeźwy syn miał awanturować się ze swoimi rodzicami.

– Mundurowi na miejscu potwierdzili treść zgłoszenia. Agresywny 29-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że mężczyzna na swoim koncie ma już podobne czyny. Policja interweniowała w mieszkaniu tej rodziny już kilkukrotnie. Wobec mężczyzny za ten sam czyn został zastosowany w marcu br. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Jednak gdy mężczyzna wyszedł na wolność, ponownie dopuścił się przemocy fizycznej i psychicznej wobec swoich rodziców oraz stosował wobec nich groźby – informuje oficer prasowy KPP w Świdniku, asp. Elwira Domaradzka.

Sąd zdecydował, że wyrodny syn spędzi w areszcie kolejne trzy miesiące. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here