Wyrusz w niezapomnianą podróż

Stowarzyszenie WeRwA zaprasza na karnawałową, magiczną, wycieczkę do jednego z najbardziej atrakcyjnych miejsc za wschodnią granicą. W programie, jak zawsze, moc atrakcji.

W sobotę, 20 stycznia, po przyjeździe do miasta rozpocznie się zwiedzanie pod hasłem „Lwów od piwnic po dachy”. Turyści zobaczą obiekty na lwowskiej starówce, ale tu nowość – nie te najczęściej odwiedzane przez wszystkich, a mniej znane urokliwe zakątki. Nocleg w hotelu „Cisar”, położonym w centrum miasta, 10 min. piechotą od opery.
Niedziela rozpocznie się od wizyty w soborze św. Jura. Następnie panoramiczne zwiedzanie miasta zza szyb autokaru, zwiedzanie najważniejszych zabytków starówki oraz cmentarzy Orląt Lwowskich i Łyczakowskiego. Po obiedzie czas wolny na starówce, a przed wyjazdem do Polski tradycyjnie zakupy w jednym z marketów.
Podstawowa cena wycieczki to 280 zł. W tym 2 obiady i śniadanie, transport, nocleg (pokoje dwuosobowe), wstęp do zwiedzanych obiektów, usługa przewodnicka, opieka pilota oraz ubezpieczenie. Jest też możliwość skorzystania z dodatkowej oferty – „Nocna straż Lwowa” i opera. Zapisy i wpłaty przyjmuje sklep „Metro” przy ul. Pijarskiej 5 w Chełmie, w godz. 10-17. Wszelkie formalności można również załatwić przez internet, więcej informacji pod numerem telefonu 502 342 117. Wpłat można dokonywać na konto Stowarzyszenia WeRwA nr 26 2030 0045 1110 0000 0309 7720. Przy wpłacie należy podać imię i nazwisko, kontaktowy nr telefonu, datę urodzenia oraz informację, czy dana osoba nie choruje na tzw. choroby przewlekłe (wymogi do zawarcia ubezpieczenia). Przypominamy, że do wyjazdu na Ukrainę niezbędny jest paszport. (opr. pc, fot Piotr Jasiączak)