Wyświetlacz w dalekiej perspektywie

Radna Monika Orzechowska (Klub Radnych Prezydenta Krzysztofa Żuka) prosiła o zamontowanie elektronicznego wyświetlacza rozkładu jazdy na przystanku komunikacji miejskiej przy al. Kraśnickiej na wysokości Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. – Będzie – uspokoił ją wiceprezydent, ale w perspektywie lat 2021-2027.


W odpowiedzi na wrześniową interpelację radnej Artur Szymczyk, zastępca prezydenta Lublina ds. inwestycji i rozwoju, poinformował, że tak potrzebny, zwłaszcza starszym pasażerom, wyświetlacz zostanie na tym przystanku zamontowany.

– Wyświetlacz dynamicznej informacji pasażerskiej został uwzględniony w planach działań Gminy Lublin jako lidera Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego, do realizacji w perspektywie finansowej 2021-2027 w zakresie działań inwestycyjnych – odpisał radnej.

Podobne wyświetlacze zostaną zamontowane jeszcze na trzech przystankach na Konstantynowie – w ciągu al. Kraśnickiej na przystankach Wojciechowska 02, Zwycięska 02 (na wprost Tesco) i Węglin 02 (na wprost kościoła pw. św. Urszuli Ledóchowskiej). (EM.K.)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here