Wyższy komfort, indywidualny styl

Honda wprowadziła do oferty pięć nowych pakietów akcesoriów dla nowego modelu HR-V e:HEV. Ostatnia wersja kompaktowego SUV-a jest dostępna w Europie od końca 2021 roku, a jej głównymi atutami są: wyjątkowa przestrzeń, komfort i funkcjonalność.

Aby podkreślić sportowy charakter HR-V e:HEV, klienci mogą zdecydować się na zestaw Sport Pack. Przednia osłona chłodnicy i przedłużenie spojlera klapy bagażnika wykończone są w kolorze Berlina Black, a przedni sportowy zderzak, sportowa nakładka tylnego zderzaka i boczne dolne listwy ozdobne, z imitującymi chrom detalami, lakierowane są w kolorze nadwozia.

Pakiet Obscura Black podkreśla sportowy i pełen ekspresji charakter pojazdu, łącząc elementy w kolorze Berlina Black z elementami w kolorze nadwozia. Zestaw składa się z osłony chłodnicy, nakładki przedniego i tylnego zderzaka, nakładek na lusterka zewnętrzne oraz spoilera klapy bagażnika – wykończonych w czarnym, błyszczącym kolorze i listew ozdobnych świateł przeciwmgielnych w kolorze nadwozia.

Klienci mogą również podkreślić ekskluzywny charakter HR-V e:HEV dzięki pakietowi Ilmenite Titanium Exterior, który oferuje stylowe akcenty na obudowach świateł przeciwmgielnych, obudowach lusterek zewnętrznych i dodatkach estetycznych na klapie bagażnika w kolorze Ilemite Titanium.

Wnętrze też można personalizować

Pakiet wyposażenia wnętrza Ilmenite Titanium Interior Pack umożliwia zmianę stylistyczną kierownicy, sektora konsoli wokół dźwigni zmiany biegów oraz paneli przełączników na drzwiach, poprzez zastosowanie wykończenia w kolorze Ilmenite Titanium. Skórzane obicia przednich oraz tylnych foteli oraz centralnego podłokietnika, mogą zostać pokryte kombinacją klasycznej skóry licowej – w kolorze ciemnobrązowym lub czarnym – i gładkiej tkaniny Alston®, która jest materiałem o wysokiej jakości i trwałości.

Pakiet Cargo, przeznaczony dla klientów, którzy często przewożą bagaż lub specjalistyczny sprzęt, pomaga uporządkować i zabezpieczyć przedmioty w bagażniku. Wodoodporna mata z przegrodami ułatwia utrzymanie porządku podczas podróży i zabezpiecza wnętrze bagażnika przed zabrudzeniami. Ochronna nakładka na próg bagażnika, wykonana ze szczotkowanej stali nierdzewnej, doskonale chroni próg załadunkowy bagażnika przed zadrapaniami i uderzeniami. W zestawie znajduje się również dodatkowe oświetlenie tylnej klapy, doświetlające nie tylko bagażnik, ale również przestrzeń za samochodem.

Pakiet Active Lifestyle przeznaczony jest dla klientów poszukujących uniwersalnego zestawu akcesoriów, który przystosuje samochód do ich intensywnego stylu życia. W skład zestawu wchodzą: listwy progowe drzwi, przednie oraz tylne chlapacze oraz składana mata bagażnika chroniąca wnętrze przed otarciami i zabrudzeniem.

Elementem pakietu jest również bezprzewodowa ładowarka smartfonów, poprawiająca wygodę komunikowania się z wnętrza HR-V e:HEV. Pakiety akcesoriów, zaprojektowane zgodnie z głównym założeniem projektowym HR-V e:HEV, oferują dodatkowe możliwości personalizacji, spełniając potrzeby współczesnego właściciela samochodu. Każdy pakiet umożliwia dostosowanie auta do potrzeb klienta, zarówno pod względem stylu i komfortu, jak i funkcjonalności.

Ceny nowego HR-V e:HEV zaczynają się od 127900 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here