Wzmocnienia Sparty

Paweł Figura

Czwartoligowa Sparta Rejowiec Fabryczny szykuje się do nowego sezonu. W zespole trenera Bartosza Bodysa kibice zobaczą kilku nowych zawodników.

W minionym tygodniu Sparta ogłosiła pozyskanie dwóch piłkarzy. Pierwszy to 17-letni Paweł Figura, który dołączył do rejowieckiej drużyny z BKS Lublin na zasadzie transferu definitywnego. Zawodnik grał w Centralnej Lidze Juniorów do lat 17. Drugim wzmocnieniem jest 24-letni Marcin Borówka, którego Sparta wypożyczyła na sezon 2020/2021 z Tajfuna Ostrów Lubelski. Obaj są pomocnikami.

Ponadto z drużyną Sparty trenuje też skrzydłowy Patryk Pokrywka, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Lewartu Lubartów. Wcześniej, bo jeszcze zimą, Sparta na stałe pozyskała Damiana Kuśmierza z Chełmianki.

Zespół trenera Bartosza Bodysa rozegra jeszcze jedno spotkanie kontrolne z Lublinianką, a 1 sierpnia na inaugurację piłkarskiej czwartej ligi będzie podejmował Huragan Międzyrzec Podlaski. Sparta nie grała natomiast sparingu z Ładą Biłgoraj, która z powodów kadrowych nie była w stanie przyjechać do Rejowca Fabrycznego. (r)

Marcin Borówka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here