Wzmocnienie last minute

37-letni Łukasz Perłowski, odnoszący szereg sukcesów z Asseco Resovią Rzeszów, ma pomóc Arce/Tempo Chełm w play-offach o pierwszą ligę. Mający 204 cm wzrostu siatkarz zastąpi na pozycji środkowego bloku kontuzjowanego Bartłomieja Gizę.

Jeszcze przed zakończeniem rundy rewanżowej zasadniczego sezonu w II lidze Arka/Tempo Chełm wzmocniła się atakującym Jędrzejem Gossem, zawodnikiem ze sporym doświadczeniem na pierwszoligowych parkietach. Jak się okazało, nie był to ostatni transfer chełmskiego klubu w obecnym sezonie. Na kilka dni przed rozpoczęciem play-offów do Arki/Tempo dołączył rutynowany Łukasz Perłowski, zawodnik, który z Asseco Resovią Rzeszów trzykrotnie wygrywał mistrzostwo Polski, trzykrotnie był wicemistrzem i zdobył dwa brązowe medale.

W 2012 roku z rzeszowskim zespołem wywalczył drugie miejsce w europejskich pucharze CEV, a trzy lata później srebrny medal w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Na koncie ma też cztery występy w pierwszej reprezentacji Polski. Perłowski jest środkowym, ma 204 cm wzrostu i w play-offach o I ligę ma pomóc Arce/Tempo w odniesieniu zwycięstw. Tym bardziej, że ze składu wypadł środkowy Bartłomiej Giza, który doznał kontuzji. Uraz ten wyeliminował zawodnika z gry do końca rozgrywek. (r)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here