Z awansem w nowy rok

Od nowego roku dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku ma zastępcę. Na to stanowisko powołana została Katarzyna Lis, dotychczas naczelnik wydziału promocji i rzecznik prasowy Urzędu Miasta Świdnik.


– Moim zadaniem jest przede wszystkim wsparcie merytoryczne oraz w koordynacji pracy Miejskiego Ośrodka Kultury. Dziękuję dyrektorowi oraz burmistrzowi za powołanie i liczę, że wspólnie uda nam się zrealizować niejeden kulturalny cel dla miasta i jeszcze bardziej wzmocnić dynamikę działalności artystycznej w Świdniku – mówi Katarzyna Lis, nowa wicedyrektor świdnickiego MOK-u.

Do tej pory w MOK nie miał wicedyrektora. W kuluarach mówi się, że jego dyrektor Adam Żurek, który od niedawna jest również prezesem miejskiej spółki MKS Avia Świdnik, potrzebował pracownika, który przejmie część obowiązków.

Zmiany kadrowe nie ominęły także Urzędu Miasta Świdnik. Jak usłyszeliśmy w magistracie, choć nie ma jeszcze nowego schematu organizacyjnego, dotychczasowy wydział promocji zostanie rozwiązany. Wraz z K. Lis do MOK-u przeszła część pracowników tego wydziału, a pozostali zasilą Biuro Burmistrza, które przejęło część obowiązków realizowanych przez wydział. Decyzja o tym, czy Ratusz będzie miał nowego rzecznika prasowego jeszcze nie zapadła (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here