Z Fajsławic do finału Miss Polski

Już 12 listopada gala finałowa konkursu Miss Polonia 2016. W rywalizacji o tytuł najpiękniejszej Polki bierze udział Angelika Lipa pochodząca z gminy Fajsławice. Czytelnicy
Nowego Tygodnia mogą na nią zagłosować w konkursie sms-owym o tytuł Miss Publiczności.

12 listopada w Serocku odbędzie się finał konkursu Miss Polonia. Wśród 20 finalistek najstarszego konkursu piękności w Polsce znalazła się Angelika Lipa, pochodząca z Siedlisk Pierwszych (gmina Fajsławice) w powiecie krasnostawskim. Angelika nie jest postacią anonimową. W 2012 r. zwyciężyła w światowym konkursie The Look Of The Year na Sycylii. Od tamtej pory bierze udział w pokazach mody, m.in. w Paryżu i Mediolanie. Jest studentką UMCS w Lublinie. – Uwielbiam eksperymentować w kuchni, ale nie lubię sprzątać. Jazda motocyklem, na razie tylko jako pasażer, dobra książka, wieczorny jogging to jest to co lubię. Chociaż teraz głównie skupiam się na modelingu, to wcześniej jednak moją pasją była muzyka, skończyłam szkołę muzyczną. Jestem szczera, uczciwa i tego też oczekuję od innych – mówi o sobie Angelika.
Angelika walczy nie tylko o tytuł najpiękniejszej Polki, ale i o tytuł Miss Publiczności. Można na nią głosować, wysyłając SMS-a o treści „MISSPOLONIA.10” na numer 73601 (koszt 3,69 zł).
(kg, fot. misspolonia.com.pl).