Z nowym prezesem, ale bez trenera

Karol Tywoniuk został nowym prezesem Znicza Siennica Różana. Zastąpił na stanowisku Krzysztofa Bogusza. Klub szuka trenera, bo z funkcji tej zrezygnował Jacek Radelczuk.


Na początku lipca odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborczo w klubie Znicz Siennica Różana. Na stanowisku prezesa, Krzysztofa Bogusza, zastąpił dotychczasowy wiceprezes Karol Tywoniuk. Jego zastępcą będzie z kolei Cezary Bryda. Skarbnikiem został Tomasz Żelisko, sekretarzem – Kamil Mazurek, a członkami zarządu – Marcin Rybczyński, Jacek Morylowski i Łukasz Pylak. Klub informuje też, że z funkcji trenera drużyny seniorów Znicza zrezygnował Jacek Radelczuk. Znalezienie zastępcy będzie więc pierwszym wyzwaniem dla nowego zarządu.

Znicz ma za sobą udany debiut w chełmskiej lidze okręgowej. Po awansie z „A” klasy, wywalczonym pod okiem trenera Cezarego Kaczora, klub przejął Jacek Radelczuk. Pod jego wodzą Znicz zdołał utrzymać się w okręgówce. Zajął 11 miejsce (8 spotkań wygrał, 3 zremisował i 15 przegrał.

Niewykluczone, że Kaczor wróci do Znicza, choć jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie potencjalnymi kandydatami do poprowadzenia zespołu seniorów w lidze okręgowej są też Mirosław Berbeć i Arkadiusz Mazurek. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here