Do nietypowego i groźnego wydarzenia drogowego doszło dziś (17 maja) po godzinie 14 w Pokrówkce. Kierująca osobowym autem kobieta wjechała w ogrodzenie Urzędu Gminy Chełm od strony ulicy Gminnej. Na miejscu pracują policjanci, który ustalają przyczyny zdarzenia. RD

































