Za nami już 75. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu!

W środę w Hotelu Ilan w Lublinie obyła się 75. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. W spotkaniu organizowanym przez Giełdę Eventów uczestniczyło blisko 80 przedsiębiorców!


Tematem przewodnim spotkania była międzynarodowa działalność firmy. O tym jak radzić sobie na rynkach zagranicznych i jak na nich konkurować mówił Zbigniew Chołyk, prezes zarządu LubApple, grupy zrzeszającej pięciu największych producentów owoców z województwa lubelskiego: ZPO Stryjno-Sad, Józefów Sad Sp. z o.o., Witabo Sp. z o.o., FruVitaLand Sp. z o.o. oraz ZPO Sadpol, którzy w 2015 r. postanowili połączyć swoje siły.

Podczas 75. edycji KOB grono biznesowe klubu powiększyło się o kolejne dwie spółki: LSN Lublin oraz Profesjonalna TV. Atrakcją spotkania była prezentacja modelu Peugeot 508 i ekspozycje motoryzacyjne Dealer Peugeot Lublin M.i R. Prasek.

Na klubowiczów czekała także niespodzianka. – Zapraszamy państwa do wspólnego stoiska Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w ramach Moto Session 2019, gdzie na powierzchni 300 mkw nasi członkowie będą mogli zaprezentować swoje pasje motoryzacyjne – zapraszał inicjator i menedżer Giełdy Eventów Michał Niedźwiadek.

– Dziękujemy za 75 miesięcy wspaniałej współpracy, promocji aktywnego oraz zaangażowanego społecznie biznesu – zwróciła się na koniec do uczestników spotkania Elżbieta Fijołek, założycielka Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. W kwietniu kolejna edycja i ekspozycja klubowiczów podczas Moto Session 2019. Giełda Eventów zaprasza lubelskich przedsiębiorców do współpracy. Szczegóły na www.klubodpowiedzialnegobiznesu.pl

Zbigniew Chołyk, prezes zarządu LubApple, grupy zrzeszającej pięciu największych producentów owoców z województwa lubelskiego, podczas 75. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu mówił uczestnikom, jak radzić sobie na rynkach zagranicznych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here