Za nami Lubelskie Spotkania B2B

Przedsiębiorcy z Lublina i regionu, w piątek ,przez blisko 2 godziny uczestniczyli w rozmowach B2B

W piątek, w niedawno otwartym Focus Hotel Premium Lublin przy ul. Podzamcze, odbyły się lubelskie spotkania B2B, organizowane przez Giełdę Eventów, koordynatora Klubu Odpowiedzialnego Biznesu.


– Lubelskie Spotkania B2B to wydarzenie łączące biznes z integracją, pokazami i wspólnym czasem na wymianę doświadczeń. Formułę charakteryzują moderowane rozmowy biznesowe przy stolikach, z rotacją co trzy minuty. Daje to uczestnikowi ogromny wachlarz kontaktów i efektywny networking – mówi Elżbieta Fijołek, szefowa Giełdy Eventów.

Gościem Lubelskich Spotkań B2B był Rafał Berdys, dwukrotny mistrz Polski Rallycross w klasie SN 1600 2018 i 2019 oraz wicemistrz kraju Rallycross w grupie Super Nationals. Przedsiębiorcy z Lublina i regionu mogli także obejrzeć pokaz mody Agnieszki Tokarz-Iwanek, a także lubelską premierę legendarnego modelu Alpine A110.

Podczas spotkania Marcin Ankiersztejn z Focus Hotel Premium Lublin przedstawił możliwości i rozwiązania obiektu gościom, o meandrach przepisów RODO opowiedział Rafał Górny, współwłaściciel Polskiego Centrum Audytu Telekomunikacji. Przedsiębiorcy dowiedzieli się także o możliwościach inwestycji w wierzytelności za pomocą platformy Banqus.pl podczas wystąpienia Grzegorza Grygiela.

Organizatorzy, za pośrednictwem „Nowego Tygodnia”, patrona medialnego spotkań B2B, serdecznie dziękują wszystkim partnerom i gościom uczestniczącym w wydarzeniu. KB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here