Zabierz dziecko na piknik

Już w piątek (7 czerwca) odbędzie się wielki Piknik Rodzinny dla mieszkańców Zawadówki. Cykliczną imprezę organizuje co roku Szkoła Podstawowa im. 4 Brygady Pancernej Wojska Polskiego. Start: godzina 15.

Tegoroczny piknik na szkolnym boisku odbywa się pod hasłem „Bezpieczni i zdrowi z rodziną, razem bezpieczniej!”. W programie moc atrakcji dla całych rodzin, a w szczególności dla najmłodszych. Organizatorzy przewidzieli m.in. zabawy i konkursy sportowe dla dzieci i rodziców prowadzone przez profesjonalnego Dja, pokaz sprzętu służb mundurowych, pokazy robotyki, symulator wypadków, rodzinna fotobudka czy zabawy z animatorką Animini Kreatywna Niania.

Na piknik warto też wybrać się z rowerem – tego dnia będzie można go bezpłatnie oznakować, co w razie kradzieży pozwoli na szybsze namierzenie sprawcy. Co podkreślają organizatorzy, wszystkie atrakcje dla dzieci (w tym zjeżdżalnie czy żyroskop) będą darmowe. Do kupienia będą zaś popcorn, wata cukrowa, lody i kukurydza gotowana.

Specjalnie na piątkową zabawę dzieci i młodzież szkolna wykonały unikatowe prace plastyczne, a nawet ręcznie zdobioną biżuterię, które (wraz z bonami upominkowymi) uczestnicy pikniku będą mogli licytować podczas aukcji. Na gości czeka też pyszna kuchnia – grill, swojskie jadło i świeżo upieczone przez rodziców uczniów ciasta. Piknik zakończy się zabawą taneczną „pod chmurką”. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here