Zagraj o puchar dyrektora MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chełmie zaprasza do udziału w Grand Prix w Halowej Piłce Nożnej o puchar dyrektora Ośrodka. Impreza została zaplanowana na sobotę 23 stycznia br.

Udział w rozgrywkach można zgłosić mailowo ( imprezy@mosir.chelm.pl) bądź dostarczyć na piśmie do sekretariatu MOSiR (Hala Miejska, ul. Graniczna 2a). Wzór karty zgłoszenia będzie dostępny na facebooku MOSiR Chełm, stronie www.mosir.chelm.pl oraz w sekretariacie MOSiRu.

Zgłoszenia przyjmowane będą do środy, 20 stycznia, do godz. 15.00.

Zawody zaplanowano na 23 stycznia (sobota), początek o 09:00 w Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie przy ul. Granicznej 2a. W rozgrywkach wezmą udział zespoły 5-osobowe (w tym bramkarz). Dany zawodnik może grać tylko w jednej drużynie. W przypadku umieszczenia zawodnika na dwóch lub więcej listach, zawodnik winien oświadczyć na piśmie, w której drużynie deklaruje grę. Lista zawodników może być uzupełniana nowymi nazwiskami w trakcie rozgrywek (maksymalnie 10 osób).

Zawodnik ma prawo przejścia do innej drużyny tylko jeden raz w całym cyklu rozgrywek (wyjątek stanowi wycofanie drużyny z rozgrywek). Przy zmianie drużyny zawodnik zobowiązany jest dostarczyć do organizatora oświadczenie, potwierdzone przez kapitanów zainteresowanych drużyn określające nazwę zespołu, w którym deklaruje grę. W Grand Prix mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat i starsi.

Przy równej ilości punktów uzyskanych przez dwa lub więcej zespołów o kolejności w klasyfikacji końcowej rozgrywek decyduje kolejno: wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami, stosunek bramek, przy równym stosunku bramek – większa ilość bramek zdobytych.

Ze względu na pandemię impreza odbywać się będzie zgodnie z aktualnymi wytycznymi. Turniej rozgrywany jest bez publiczności. Zawodnicy przebywający na trybunach i ławce rezerwowych są zobowiązani do noszenia maseczek. Podczas wchodzenia i schodzenia z pola gry zalecane jest zachowanie dystansu społecznego. (k)