Zagraj w Chełmiance

Chełmski Klub Sportowy Chełmianka ogłasza nabór zawodników urodzonych w latach 2003-2006 do zespołu juniorów. Klub zapewnia profesjonalne szkolenie i piłkarski rozwój dla tych, dla których piłka nożna jest prawdziwą pasją.

– Nasze zaproszenie na treningi kierujemy do wszystkich młodych chłopców z Chełma i regionu urodzonych w latach 2003-2006, nawet do tych, którzy już trenują w innych klubach, a chcieliby rozwijać się w czołowym klubie okręgu chełmskiego. Drużyna juniorów występuje w lidze wojewódzkiej, gdzie poziom jest znacznie wyższy, niż w lidze okręgowej. Ponadto najlepsi młodzi zawodnicy dostają szansę pokazania się w pierwszej drużynie, która występuje w III lidze. Przed nikim nie zamykamy drzwi. Jeśli ktoś uważa, że piłka nożna jest jego wielką pasją i chce ciężko pracować na treningach, bardzo chętnie kogoś takiego widzielibyśmy w naszym klubie – podkreśla prezes Chełmianki, Grzegorz Gardziński.

Zespół juniorów w minionym tygodniu wznowił przygotowania do sezonu. Zajęcia prowadzi trener Jan Konojacki, z licencją UEFA A. Szkoleniowiec ten dwukrotnie doprowadził drużynę juniorów starszych Chełmianki do makroregionalnej ligi juniorów. Każdy, kto chciałby spróbować sił w ekipie trenera Konojackiego, może przyjść na trening. Więcej informacji pod nr tel. 517 855 549. (r)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here