Zajęcia wokalne i muzyczne w KDK

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza na zajęcia wokalne i muzyczne, które będą się odbywać w Krasnostawskim Domu Kultury od października 2019 r.

Przedstawiamy krótkie informacje na temat planowanych zajęć: Zespół wokalny Amicus Junior dla dzieci w wieku 7-11 lat 9 (poniedziałki, godz. 15.00-16.30, zajęcia bezpłatne), Zespół wokalny Amicus (piątki, godz. 15.00-17.00, bezpłatne), chór dla dorosłych w wieku 20-60 lat (soboty godz.17.00-19.00, zajęcia bezpłatne), indywidualna nauka śpiewu dla dzieci i młodzieży (zajęcia płatne – 25 zł miesięcznie, zajęcia raz w tygodniu we wtorki lub czwartki, godziny do ustalenia indywidualnie z instruktorem), nauka gry na fortepianie dla dzieci i dorosłych (zajęcia płatne – 30 zł miesięcznie, termin i godzina do ustalenia z instruktorem).

Na wszystkich zajęciach indywidualnych możliwa jest konsultacja z zakresu przedmiotów teoretycznych (kształcenie słuchu, zasady muzyki). Zajęcia będą się odbywały w sali muzycznej nr 15 w KDK. Poprowadzi je Monika Pohl absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. (k)