Zajęcia wracają do KDK

Po „covidowej” przerwie do Krasnostawskiego Domu Kultury wracają zajęcia edukacji kulturalnej. – Już od 25 maja zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów. Ze względu na zagrożenie COVID-19 wszystkie zajęcia będą odbywały się w aktualnie obowiązującym reżimie sanitarnym, z którym można zapoznać się w Krasnostawskim Domu Kultury oraz na stronie www.kultura.krasnystaw.pl – informuje Damian Kozyrski, dyrektor KDK.


Szczegóły oferty KDK: we wtorki i czwartki – zajęcia tańca towarzyskiego prowadzone przez Szkołę Tańca Top-Art z Lublina. Zajęcia prowadzone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisy i dodatkowe informacje pod nr telefonu 790 208 856. – Od 31 maja, w poniedziałki o godz. 16:00, zapraszamy na zajęcia rękodzieła artystycznego z elementami twórczości ludowej, które poprowadzi Sylwia Czapla.

Zajęcia te będą bezpłatne dla dzieci i rodziców – mówi Kozyrski. Od 2 czerwca w każdą środę KDK zaprasza z kolei na spotkania Klubu Seniora, które będą odbywały się w sali konferencyjnej. Wkrótce pojawią się informacje na temat zajęć wokalnych i muzycznych prowadzonych przez Monikę Pohl. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here