Zakleszczony kierowca wylądował w szpitalu

29-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak jego dostawcze Renault uderzyło w tył Iveco. Do wypadku doszło w Łopienniku Podleśnym.

Dramatyczne sceny rozegrały się w środę, po godz. 9 na drodze krajowej nr 17 w Łopienniku Podleśnym. – Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca dostawczego Renault nie dostosował prędkości do panujących warunków i uderzył w tył Iveco – informuje Jolanta Babicz, rzecznik krasnostawskiej policji. 29-letni kierowca Renault został zakleszczony w samochodzie.

– Mężczyzna obrażeniami ciała został przetransportowany na oddział ratunkowy szpitala. 27-letni kierowca Iveco wraz z pasażerką pojazdu nie odnieśli żadnych obrażeń – dodaje. Do zderzenia doszło, gdy kierowca Iveco zatrzymał pojazd z uwagi na trwające utrudnienia w ruchu.

Kierujący Renault albo tego nie zauważył, albo jechał za szybko i nie zdążył wyhamować. Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 17 trwały kilka godzin. Policjanci przeprowadzą postępowanie, które wyjaśni szczegółowe okoliczności wypadku. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here